Testerzy wierności.

tester 2.jpg
Sprawdzenie wierności - Twoja pewna przyszłość.

 

Sprawdzenie wierności drugiej osoby to z reguły trudny temat. Dlatego, podejmując pełne zlecenie, przywiązujemy dużo uwagi do dyskrecji, subtelności i profesjonalizmu.

Nasi testerzy należą do wyszkolonej kadry, posiadają doświadczenie oraz, co jest ważne, zdolności aktorskie oraz umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji. Wyszkoleni w socjotechnice potrafią odkryć intencje figuranta / figurantki. Każdy z testerów, po zakończonej pracy, znika z otoczenia osoby testowanej.

Podczas pracy Tester, stara się uzyskać deklarację spotkania z osobą testowaną, która pokazuje gotowość podjęcia bezpośrednich kontaktów płciowych.

Nigdy, żaden z testerów, nie zgadza się w na jakikolwiek kontakt płciowy. Ma tylko za zadanie zweryfikować jak daleko posunie się osoba testowana.

Testerowi / Testerce towarzyszy zespół detektywów, którzy sporządzają odpowiednią dokumentację.

Więc , jeśli podejrzewasz partnera / partnerkę, męża  / żonę, kogokolwiek z rodziny, przyszłą żonę, przyszłego męża zapraszamy do współpracy.

Naszym zadaniem będzie potwierdzenie bądź zaprzeczenie Twoich obaw względem w/w osób. Pomoże to nawet podjąć bardzo ważne decyzje życiowe względem sprawdzanej osoby.

.

cheating wife.jpg
dziewczyna.jpg