Nasze usługi_

1/7
Sprawy dla klienta indywidualnego - proste i najszybsze rozwiązanie.

 

Pracujemy ciężko w dzień i w nocy, wykorzystując wszystkie nasze zasoby, aby znaleźć informacje, których potrzebują nasi klienci. W zakresie tej usługi korzystamy z najnowszych technologii. Niezależnie od tego, kim jesteś, zadzwoń do nas, aby umówić się na konsultację. Możesz już od dziś korzystać z naszych najnowszych technologii i odpowiedzialnej taktyki śledczej.

[ Weryfikacja podejrzeń zdrady / Dyskretna kontrola rodzicielska / Poszukiwania osób zaginionych, porwanych lub ukrywających się / Sprawy alimentacyjne, weryfikacja majątkowa ]

 

Sprawy dla twojego biznesu - taktyka na której można polegać.

 

To jedna z naszych najpopularniejszych usług. Chętnie świadczymy ją każdemu klientowi, który jej potrzebuje. Wiele spraw często pochłania dużo czasu i wiele rzeczy po prostu nie da się przewidzieć. Mimo to nasz zespół  jest dobrze przygotowany, aby w odpowiedzialny sposób poradzić sobie z każdego rodzaju zadaniem oraz uniknąć wycieku informacji i błędów prawnych.

[ Wywiad i kontrwywiad biznesowy / Weryfikacja pracowników / Weryfikacja partnerów biznesowych / Weryfikacja zwolnień lekarskich ]

 

Laboratorium - nauka w słusznej sprawie.

 

Nasze biuro współpracuje z jednym z największych laboratoriów w Polsce. Wyniki uzyskane z badań są honorowane przez każdy sąd i mogą dać pewne zwycięstwo lub prowadzenie w powierzonej dla nas sprawie.

[ Testy DNA / Prywatny test ojcostwa / Detekcja nasienia i krwi / Testy pokrewieństwa / Sądowe badanie ojcostwa / Test ojcostwa w trakcie ciąży / Ekspertyzy dokumentów -klasyczne i techniczne / Lingwistyka kryminalistyczna / Ekspertyzy antropologiczne i antroposkopijne / Daktyloskopia i traseologia / Ekspertyzy fotograficzne i techniki audiowizualnej / Ekspertyzy fonoskopijne / Ekspertyzy księgowe ]

 

Wykrywanie nielegalnych urządzeń - pełne bezpieczeństwo Twojego życia.

 

IOferujemy profesjonalne usługi wykrywania urządzeń szpiegujących w biurach, domach oraz pojazdach. W ramach naszych konsultacji możemy ujawnić nielegalne podsłuchy, dyktafony, mikro kamery, lokalizatory, urządzenia szpiegujące ruch internetowy itp.

W naszej pracy stosujemy profesjonalne urządzenia, które wspierają fachową wiedzę. Sprzęt na którym pracujemy został zaprojektowany z myślą o tajemnicach wagi państwowej. Jesteśmy w stanie znaleźć nie tylko aktywne nadajniki, czy kamery analogowe ale także nadajniki uśpione, zakamuflowane dyktafony, czy transmisje cyfrowe.

Możemy także przygotować kontr inwigilacyjne zabezpieczenie spotkania firmowego, wypożyczyć legalne urządzenia uniemożliwiające podsłuch, nagranie dyktafonu.

Na życzenie zleceniodawcy możemy przygotować szkolenie z zakresu bezpieczeństwa gospodarczego uwzględniające elementy szpiegostwa elektronicznego we współczesnej gospodarce wolnorynkowej.

Możemy także wykonać szkolenie przygotowujące do pracy na własnym sprzęcie, pod warunkiem że sprzęt który Państwo posiadacie jest dobrej jakości. Istnieje także możliwość konsultacji celem stworzenia właściwej polityki bezpieczeństwa informacji w firmie w oparciu o ISO27001.