Nasze usługi_

Sprawy dla klienta indywidualnego - proste i najszybsze rozwiązanie.

 

Pracujemy ciężko w dzień i w nocy, wykorzystując wszystkie nasze zasoby, aby znaleźć informacje, których potrzebują nasi klienci. W zakresie tej usługi korzystamy z najnowszych technologii. Niezależnie od tego, kim jesteś, zadzwoń do nas, aby umówić się na konsultację. Możesz już od dziś korzystać z naszych najnowszych technologii i odpowiedzialnej taktyki śledczej.

[ Weryfikacja podejrzeń zdrady / Dyskretna kontrola rodzicielska / Poszukiwania osób zaginionych, porwanych lub ukrywających się / Sprawy alimentacyjne, weryfikacja majątkowa / Pozyskiwanie różnego rodzaju informacji - intelligence ]

 

Sprawy dla twojego biznesu - taktyka na której można polegać.

 

To jedna z naszych najpopularniejszych usług. Chętnie świadczymy ją każdemu klientowi, który jej potrzebuje. Wiele spraw często pochłania dużo czasu i wiele rzeczy po prostu nie da się przewidzieć. Mimo to nasz zespół  jest dobrze przygotowany, aby w odpowiedzialny sposób poradzić sobie z każdego rodzaju zadaniem oraz uniknąć wycieku informacji i błędów prawnych.

[ Wywiad i kontrwywiad biznesowy / Weryfikacja pracowników / Weryfikacja partnerów biznesowych / Weryfikacja zwolnień lekarskich /Biały wywiad - OSINT ]

 

Laboratorium - nauka w słusznej sprawie.

 

Nasze biuro współpracuje z jednym z największych laboratoriów w Polsce. Wyniki uzyskane z badań są honorowane przez każdy sąd i mogą dać pewne zwycięstwo lub prowadzenie w powierzonej dla nas sprawie.

[ Testy DNA / Prywatny test ojcostwa / Detekcja nasienia i krwi / Testy pokrewieństwa / Sądowe badanie ojcostwa / Test ojcostwa w trakcie ciąży / Ekspertyzy dokumentów -klasyczne i techniczne / Lingwistyka kryminalistyczna / Ekspertyzy antropologiczne i antroposkopijne / Daktyloskopia i traseologia / Ekspertyzy fotograficzne i techniki audiowizualnej / Ekspertyzy fonoskopijne / Ekspertyzy księgowe ]

 

Tajne dochodzenie - nasze najlepsze rozwiązanie.

 

Świat wydaje się zamieniać w coraz bardziej niebezpieczne miejsce, a to oznacza, że coraz trudniej pokładać bezgraniczną wiarę w ludzi. Dzięki tej usłudze możesz zachować spokój wiedząc, że nasz wykwalifikowany zespół wykorzysta wszystkie dostępne zasoby, aby znaleźć informacje, których szukasz. Kiedy decydujesz się na współpracę, możesz liczyć na dokładne i rzetelne rezultaty, dostarczone na czas.

Nasze działania opieramy na czynnościach wywiadowczych opartą na zasadzie:

OSINT (Open Source Intelligence) - Biały Wywiad -  polega na gromadzeniu wszelkich informacji z jawnych źródeł formą pracy wywiadowczej. Opieramy go na głębokiej analizie danych. Pozwala to na uzyskanie od 70-80 % danych zgodnie z wytycznymi zlecenia.

Zbieranie informacji wykonywane jest w pełni legalnie i odbywa się w następujących obszarach:
- dane handlowe - bazy przedsiębiorstw, dane biznesowe, itp.
- dane administracji publicznej - zbieranie informacji ze wszelkich administracji państwowych.
- internet - wszelkie informacje dotyczące danego podmiotu - dane archiwalne i aktualne, historia podmiotu w sieci internetowej oraz szeroko pojęte serwisy społecznościowe.
- media- gazety, czasopisma, wywiady, konferencje prasowe.
- szara literatura - raporty, dokumenty robocze, badania naukowe, patenty itp.

Dzielimy go na etapy:

a) Open Source Data - pozyskiwanie podstawowych danych z każdego źródła informacji; 

b) Open Source Information - analiza zebranych danych w jedną całość z pogrupowaniem zgodnie z zaleceniami zleceniodawcy;

c) Przekazanie danych klientowi.